Links

Websites voor meer informatie

Links
Cooperatie verloskundigen in district Amersfoort (VIDA)

cooperatievida.nl

Echo
Echo's: 20 weken, combinatietest www.prenataalscreeningscentrum.nl
Pretecho www.prepret.nl
Borstvoeding www.borstvoeding.com
Annette (lactatiekundige) https://borstvoedingmadelief.nl/
Ellen Kamman (lactatiekundige) www.bvmelkmeisje.nl
 
Informatie van Zorgwijzer https://www.zorgwijzer.nl/zorgwijzers/borstvoeding
Zwangerschap
Bewust zwanger: keuzes rondom zwangerschap en bevalling - een gratis online module www.zelfbewustzwanger.nl
BewustZwanger app - voor moeders én vaders - informatie over wat er allemaal gebeurt in de zwangerschap Via de App store op je telefoon
Online zwangerschapscursus door verloskundige Vivian Vietje: Deze cursus in 9 lessen kan je volgen wanneer het jou uitkomt. Met handige app en incl boek: Geboorte vol vertrouwen. https://www.geboortevolvertrouwen.nl/online-bevallingscursus/
Online zwangerschapscurus www.zwangerschapscursusondemand.nl
Bevalling
De verloskundige / bevalling

www.deverloskundige.nl/bevalling

Normale bevalling (hoe verloopt een bevalling?)

www.normalebevalling.nl

Bevallen op eigen kracht - tips www.bevallenopeigenkracht.nl
Hypnobirthing Natuurlijk bevallen www.natuurlijkbevallen.nl
Hypnobirthing Maximaal Geluk www.maximaalgeluk.nl
Margot Bevalt www.margotbevalt.nl
Bevalcursus in groep of op maat www.mumsandmore.nl
Badbevalling
De Oerbron www.oerbron.nl
Bevallingsbaden www.bevallingsbaden.nl
Kraamzorg
Kraamzus www.kraamzus.nl
Kraamzorg Naviva www.naviva.nl
De kraamvogel https://www.dekraamvogel.nl/
RST kraamzorg

www.rstzorg.nl/kraamzorg

KraamInzicht www.kraaminzicht.nl
BabyCare Kraamzorg https://www.babycarekraamzorg.nl/
Care4Yu https://care4u-kraamzorg.nl/
Coöperatie Kraamzorggroep https://cooperatiekraamzorggroep.com/
Kraamcentrum https://www.kraamcentrum.nl/
HKZB https://www.hetkraamzorgbureau.nl/
Livia Kraamzorg https://kraamzorglivia.nl/
Kraamzorg Dunya (Arabisch of Turks sprekend) https://www.kraamzorgdunya.nl/
Bevalling en babyzorg https://www.bevallingenbabyzorg.nl/
Bekkentherapie
Maaike Wiezer www.fysi-unique.nl  
Monic Groen www.fysio-groen.nl
Birgit Post

www.fysio-posthoes.nl

Fysiolien www.fysiolien.nl
Fysiotherapie Soesterweg www.fysiotherapiesoesterweg.nl
Zorg op Maat  
Brigitte Pouwels (haptonomie) www.hapto-amersfoort.nl
Margot Bevalt (mindfull) https://www.margotbevalt.nl/
Praktijk Leef (coaching) www.praktijk-leef.nl 
Jacqueline en Nienke (mamacoach)

www.mamacoachamersfoort.nl

Jo-Anne van de Bor (coach en doula)

joannevrouwencoach.com

Overig

De verloskundige (uitgebreide informatie voor jou) www.deverloskundige.nl
Fiom (hulp bij onbedoelde zwangerschap, afstamming, kinderwens en de verwerking van seksueel en relationeel geweld)
www.fiomutrecht.nl
Geneesmiddelen gebruik rondom de zwangerschap: Moeders van Morgen www.moedersvanmorgen.nl
Homeopaat: Marjo Oosterbaan https://marjooosterbaan.nl/
Voetreflexoloog: Lisette Tiggelhaven www.reflexologiepraktijklisette.nl
Voetreflex Amersfoort www.voetreflexamersfoort.com
Acupunctuur: Amber Roodbergen www.acupunctuur-massage.nl
Babymassage Oh lijfje https://www.oh-lijfje.nl/
Anticonceptie informatie www.anticonceptie.nl
Geboortefotograaf
Geboorte -en Newborn fotografie www.birthbycindy.nl
 Miskraam

Miskraambegeleiding Nederland
www.miskraambegeleiding.nl
Miskraamcoach  www.miskraamcoach.nl
De vergeten vader https://www.devergetenvader.nl/

Zwangerschapbegeleiding

Zwangerschapscursus
Mom in Balance www.mominbalance.com
Hypnobirthing bij Sophie www.bijsophie.nl/bevallen
Samen bevallen www.samenbevallen.nl
Margot Bevalt www.margotbevalt.nl
Fijn zwanger (verschillende cursussen)

www.fijnzwanger.nl

Zwanger en Fit(A-zuid) www.defysioclub.nl  
Zwanger en Fit (A-noord) https://clubpellikaan.nl/club-amersfoort
Mums and more (lessen en massages) mumsandmore.nl
Zwangerschapsyoga Bindi www.bindi.nu
Praktijk Leef (begeleiding op maat) https://www.praktijk-leef.nl/
Mama Rijk (oa Hypnobirthing) www.mamarijk.nl
Zwangerschapscursus Alleenstaanden www.2handenop1buik.com