Links

Websites voor meer informatie

Links
Cooperatie verloskundigen in district Amersfoort (VIDA)

cooperatievida.nl

Echo
Echo's: 20 weken, combinatietest www.prenataalscreeningscentrum.nl
Pretecho www.prepret.nl
Borstvoeding www.borstvoeding.com
Annette (lactatiekundige) https://borstvoedingmadelief.nl/
Ellen Kamman (lactatiekundige) www.bvmelkmeisje.nl
 
Informatie van Zorgwijzer https://www.zorgwijzer.nl/zorgwijzers/borstvoeding
Zwangerschap
Bewust zwanger: keuzes rondom zwangerschap en bevalling - een gratis online module www.zelfbewustzwanger.nl
BewustZwanger app - voor moeders én vaders - informatie over wat er allemaal gebeurt in de zwangerschap Via de App store op je telefoon
Online zwangerschapscursus door verloskundige Vivian Vietje: Deze cursus in 9 lessen kan je volgen wanneer het jou uitkomt. Met handige app en incl boek: Geboorte vol vertrouwen. https://www.geboortevolvertrouwen.nl/online-bevallingscursus/
Online zwangerschapscurus www.zwangerschapscursusondemand.nl
Bevalling
De verloskundige / bevalling

www.deverloskundige.nl/bevalling

Normale bevalling (hoe verloopt een bevalling?)

www.normalebevalling.nl

Bevallen op eigen kracht - tips www.bevallenopeigenkracht.nl
Hypnobirthing Natuurlijk bevallen www.natuurlijkbevallen.nl
Hypnobirthing Maximaal Geluk www.maximaalgeluk.nl
Margot Bevalt www.margotbevalt.nl
Bevalcursus in groep of op maat www.mumsandmore.nl
Badbevalling
De Oerbron www.oerbron.nl
Bevallingsbaden www.bevallingsbaden.nl
Kraamzorg
Kraamzus Midden Nederland www.kraamzorgmidden.nl
Kraamzorg Naviva www.naviva.nl
Zin kraamzorg www.zinkraamzorg.nl
RST kraamzorg

www.rstzorg.nl/kraamzorg

KraamInzicht www.kraaminzicht.nl
Bekkentherapie
Maaike Wiezer www.fysi-unique.nl  
Monic Groen www.fysio-groen.nl
Birgit Post

www.fysio-posthoes.nl

Fysiolien www.fysiolien.nl
Fysiotherapie Soesterweg www.fysiotherapiesoesterweg.nl
Zorg op Maat  
Brigitte Pouwels (haptonomie) www.hapto-amersfoort.nl
Margot Bevalt (mindfull) www.margotbevalt.nl/cursus-op-maat
Praktijk Leef (coaching) www.praktijk-leef.nl 
Inge Heijs (haptonomie)  www.heijshaptonomie.nl
Vivian Vietje (coach)

www.mamacoachamersfoort.nl

Jo-Anne van de Bor (coach en doula)

joannevrouwencoach.com

Overig

De verloskundige (uitgebreide informatie voor jou) www.deverloskundige.nl
Fiom (hulp bij ongewenste zwangerschap/verwerking abortus) www.fiom.nl
Geneesmiddelen gebruik rondom de zwangerschap: Moeders van Morgen www.moedersvanmorgen.nl
Homeopaat: Marjo Oosterbaan www.marjoosterbaan.nl
Voetreflexoloog: Lisette Tiggelhaven www.reflexologiepraktijklisette.nl
Voetreflex Amersfoort www.voetreflexamersfoort.com
Acupunctuur: Amber Roodbergen www.acupunctuur-massage.nl
Babymassage Oh lijfje www.oh-lijfje.nl
Anticonceptie informatie www.anticonceptie.nl
Geboortefotograaf
Geboorte -en Newborn fotografie www.birthbycindy.nl
 Miskraam

Miskraambegeleiding Nederland
www.miskraambegeleiding.nl
Miskraamcoach  www.miskraamcoach.nl

Zwangerschapbegeleiding

Zwangerschapscursus
Mom in Balance www.mominbalance.com
Hypnobirthing bij Sophie www.bijsophie.nl/bevallen
Bevallen is topsport www.bevallenistopsport.nl
Samen bevallen www.samenbevallen.nl
Margot Bevalt www.margotbevalt.nl
Fijn zwanger (verschillende cursussen)

www.fijnzwanger.nl

Natuurlijk zwanger www.mamz.nl
Zwanger en Fit(A-zuid) www.defysioclub.nl  
Zwanger en Fit (A-noord) www.clubpellikaan.nl
Mums and more (lessen en massages) mumsandmore.nl
Zwangerschapsyoga Bindi www.bindi.nu
Praktijk Leef ( begeleiding op maat) www.praktijk-leef.nl
Mama Rijk (oa Hypnobirthing) www.mamarijk.nl
 Fijn Zwanger (eendaagse cursus) www.fijnzwanger.nl
Zwangerschapscursus Alleenstaanden www.2handenop1buik.com
Moeiteloos bevallen www.moeiteloosbevallen.nl