Links

Websites voor meer informatie

Links
Echo
Echo's: 20 weken, combinatietest www.prenataalscreeningscentrum.nl
Pretecho www.prepret.nl
Borstvoeding www.borstvoeding.com
Vereniging Borstvoeding Natuurlijk www.borstvoedingnatuurlijk.nl
Borstvoeding enzo (lactatiekundige) www.borstvoedingenzo.nl
Borstvoedingspunt Midden Nederland (lactatiekundige) www.kraamzorgmidden.nl
Zwangerschap
Bewust zwanger: keuzes rondom zwangerschap en bevalling - een gratis online module www.zelfbewustzwanger.nl
BewustZwanger app - voor moeders én vaders - informatie over wat er allemaal gebeurt in de zwangerschap Via de App store op je telefoon
Bevalling
De verloskundige / bevalling

www.deverloskundige.nl/bevalling

Normale bevalling (hoe verloopt een bevalling?)

www.normalebevalling.nl

Bevallen op eigen kracht - tips www.bevallenopeigenkracht.nl
Hypnobirthing www.natuurlijkbevallen.nl
Badbevalling
De Oerbron www.oerbron.nl
Bevallingsbaden www.bevallingsbaden.nl
Doula Wendy van der Zijden (huur bad) holisticdoula.nl
Kraamzorg
Kraamzorg Midden Nederland www.kraamzorgmidden.nl
Kraamzorg Naviva www.naviva.nl
Zin kraamzorg www.zinkraamzorg.nl
RST kraamzorg

www.rstzorg.nl/kraamzorg

Eigenwijs kraamzorg www.geboortezorgeigenwijs.nl
Bekkentherapie
Maaike Wiezer www.fysi-unique.nl  
Sap/Groen www.bekkenfysiotherapie-amersfoort.nl
Birgit Post

www.fysio-posthoes.nl

Fysiolien www.fysiolien.nl
Fysiotherapie Soesterweg www.fysiotherapiesoesterweg.nl
Zorg op Maat  
Brigitte Pouwels (haptonomie) www.hapto-amersfoort.nl
Praktijk Leef (coaching) www.praktijk-leef.nl 
Inge Heijs (haptonomie)  www.heijshaptonomie.nl
Vivian Vietje (coach)

www.mamacoachamersfoort.nl

Jo-Anne van de Bor (coach)

joannevrouwencoach.com

Overig

De verloskundige (uitgebreide informatie voor jou) www.deverloskundige.nl
Fiom (hulp bij ongewenste zwangerschap/verwerking abortus) www.fiom.nl
Homeopaat: Marjo Oosterbaan www.marjoosterbaan.nl
Voetreflexoloog: Lisette Tiggelhaven www.reflexologiepraktijklisette.nl
Voetreflex Amersfoort www.voetreflexamersfoort.com
Acupunctuur: Amber Roodbergen www.acupunctuur-massage.nl
Babymassage Oh lijfje www.oh-lijfje.nl
 Miskraam

Miskraambegeleiding Nederland
www.miskraambegeleiding.nl
Miskraamcoach  www.miskraamcoach.nl

Zwangerschapbegeleiding

Zwangerschapscursus
Mom in Balance www.mominbalance.nl
Bevallen is topsport www.bevallenistopsport.nl
Samen bevallen www.samenbevallen.nl
Fijn zwanger (verschillende cursussen)

www.fijnzwanger.nl

Natuurlijk zwanger www.mamz.nl
Zwanger en Fit(A-zuid) www.defysioclub.nl  
Zwanger en Fit (A-noord) www.clubpellikaan.nl
Zwangerschasyoga (centrum) www.yogacentrumamersfoort.nl
Zwangerschapsyoga Bindi www.bindi.nu
Praktijk Leef ( begeleiding op maat) www.praktijk-leef.nl
Mama Rijk (oa Hypnobirthing) www.mamarijk.nl
 Fijn Zwanger (eendaagse cursus) www.fijnzwanger.nl
Zwangerschapscursus Alleenstaanden www.2handenop1buik.com